lt |en |ru
FOCUS

Citrina ir grožis
2012 birželis

Citrina – grožio šaltinis. Citrina sugeba daryti stebuklus ir grožio srityje, šaltinis: campwander.blogspot.com

Citrina - vaisius, kuris ne tik praskaidrina nuotaiką prie arbatos puodelio, bet jis sugeba daryti stebuklus ir grožio srityje.

Veidas: veido pokyčius galima pastebėti, aišku, į gerąją pusę, pastoviai naudojant šį citrusinį vaisių. Citrinos griežinėliu galima atgaivinti veidą, nes ji turi tonizuojantį poveikį. Šis vaisius turi fermentų, kurie pašalina negyvas odos ląsteles. Jei veido oda yra riebesnė ar šiaip problematiška, tuomet irgi tinka citrina. Ji susiaurina poras, valo ir stiprina odą. Alergiškai veido odai valyti tinka citrinos sultys, praskiestos su virintu vandeniu (1:1). Po to nuplauti ar nusausinti nereikia.

Citrinos sultys gali padėti atsikratyti strazdanų arba amžiaus dėmių. Norėdamos tai padaryti, darome citrinos kaukę - mišinį iš citrinos, vandens ir citrinos sulčių imant lygiomis dalimis. Bet jei veido oda yra sausesnė, tuomet į šių komponentų draugiją įpilam ir glicerino.

Dantys: citrina gali pabalinti dantis, valant juos ant sudrėkinto dantų šepetėlio išspaudus citrinos sulčių. O jei turime problemų su dantenų kraujavimu ar uždegimu, tuomet puikiai tiks citrinos žievelė, jąja paprasčiausiai įtrinus paskaudančias vietas. Citrina yra karieso priešas.

Rankos: jeigu rankų alkūnių oda nusausėjusi ir patamsėjusi - panaudokime citriną. Kiekvieną dieną alkūnės odą įtrinkime citrina, po to nuplaukime šiltu vandeniu ir sausai nušluosčius, patepame drėkinamuoju kremu arba paprasčiausiu alyvuogių aliejumi.

Nagai: mūsų manikiūro grožis priklausys ne tik nuo manikiūrinių reikmenų kokybės ar lako spalvos. Jis bus gražesnis jei nagai pirmiausia bus sveiki. Todėl citrina turi teigiamą poveikį - ji grūdina nagus, tvirtina juos, užkerta kelią jų skylinėjimui. Tokiu atveju galima juos valyti citrina su visu minkštimu. Stiprina bei balina nagus ir citrinos aliejaus vonelė.

Plaukai: jie blizgės, jei po plovimo juos perskalausime citrinos sultimis.

Parengė Kristina Tarėlienė

 

Kitos naujienos

 
© 2014 Visos teisės saugomos. IĮ Focus Studio, Įk. 302778572, adresas: Draugystės g. 19, 51230 Kaunas (Fotostudija „FOCUS STUDIO"), Tel. +370 37 776996, Mob. +370 615 96996 El. p. info@focusstudio.lt